Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Życzenia przez telefon

Życzenia przez telefon

- Mar• 22•11

Bądźmy oryginalni nawet wówczas, gdy wysyłamy życzenia świąteczne za pośrednictwem telefonu komórkowego. Zauważcie Państwo, że znaczna większość ludzi ogranicza się w tym temacie do wiadomości tekstowych czyli tak zwanych smsów, a przecież w dobie dzisiejszych czasów możemy wysłać chociażby kartki mms. Świąteczne życzenia w postaci takowych kartek są znacznie oryginalniejsze, bardziej kreatywne i wzbudzają większe uznanie wśród ich adresatów.

Na stronach internetowych, które poświęcone zostały tak nowoczesnym sposobom rozsyłania życzeń znajdziemy mnóstwo materiałów, które mogą nam posłużyć właśnie do tego celu. Świąteczne życzenia nie muszą być dziś nudnym wierszykiem, który z racji tego, iż jest kopiowany przez każdego, znamy na pamięć. Teraz można wybrać kartkę mms i postawić na maksymalną oryginalność. Sprawmy aby naszym bliskim świąteczne życzenia nie kojarzyły się z powielanymi schematami, a wręcz przeciwnie, aby wzbudzały w nich radość z powodu naszej pomysłowości i aby były dowodem na to, że zależy nam na ich adresatach.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. Życzenia telefoniczne napisał(a):

    Dożyliśmy naprawdę dziwnych czasów, kiedy to ludzie nie potrafią myśleć i się wysławiać. Żeby złożyć życzenia komuś to trzeba ich szukać przez internet ? To żenujące i żałosne. Ja nie chciałbym otrzymać życzeń sztucznych z jakiegoś poradnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge