Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Zagraniczny Lotek

Zagraniczny Lotek

- Gru• 01•11

Niektórzy Polacy mają przeświadczenie, iż jedyną grą liczbową, w którą można grać w Polsce, jest Lotek. Co więcej, spora część z nich nigdy nawet nie słyszała o czymś takim jak Oz Lotto przez internet czy też Mega Sena. Jeżeli do tego grona się zaliczamy, musimy przełamać stereotypy i zaangażować się w taką rozrywkę, ponieważ zagraniczne wyniki losowania lotto wiążą się ze znacznie większymi kwotami niż te, których uświadczymy w naszym kraju.

Nie tylko jednak pieniądze są tutaj argumentem, który przekonuje do rozpoczęcia gry zagranicznej. Przeglądając serwisy internetowe, które są poświęcone takiej tematyce, od razu zauważymy, że loterie w innych krajach są bardziej rozbudowane i tym samym, zapewniają więcej emocji. Wiąże się to też z faktem, iż możemy grać jednocześnie w kilka z nich i nie ograniczać się wyłącznie do jednej.

Wadą grania w EuroJackpot przez internet jest to, że nie będziemy mogli udać się bezpośrednio do kolektury i wypełnić kuponu, ale nie jest to jakieś zbytnie obciążenie, które wpływałoby bezpośrednio na atrakcyjność naszej rozrywki, a wręcz przeciwnie. Poza tym, w kolekturze nie dowiemy się tak wielu informacji, jakie znajdują się na witrynach internetowych, co jest kolejną zaletą tych drugich, tym bardziej, że mało ludzi w Polsce porusza się swobodnie w świecie zagranicznego Lotka. Tendencja będzie się jednak zmieniała, co widać po ostatnich rejestracjach na stronach, które zrzeszają sympatyków takiej rozrywki. Trudno więc zaprzeczyć temu, iż loterie zagraniczne są przyszłościowe.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge