Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Zabawa z internetem

Zabawa z internetem

- Kwi• 12•11

Są takie rozrywki, które potrafią łączyć dosłownie wszystkie pokolenia. Jedną z takich rozrywek jest oczywiście muzyka. Słuchają jej i najmłodsi, ludzie starsi, a nawet osoby w wieku podeszłym. Każdy ma oczywiście swoje upodobania i swoje najlepsze utwory muzyczne. Połączyć ich wszystkich może jednak internet. Tutaj bowiem znajduje się zupełnie darmowe mp3, czyli nic innego jak pliki z normalną muzyką. Muzykę tę jesteś w stanie słuchać na różnorodnych stronach www w formie online bez instalacji żadnego oprogramowania. Strony te już są wyposażone w odpowiednie odtwarzacze i to z nich się korzysta.

Jeśli założysz w takim serwisie konto to lista przebojów będzie możliwa do stworzenia przez Ciebie. Oznacza to, że wyszukujesz na stronie swoje najbardziej lubiane piosenki i dodajesz je do swojego spisu. W ten sposób nie musisz już za każdym razem po wejściu na stronę przeszukiwać ją ponownie w poszukiwaniu swoich piosenek. Dzięki liście dostajesz się do każdego utworu muzycznego jednym kliknięciem. Słuchać muzyki można na takich stronach do woli, za darmo i bez prawnych konsekwencji.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge