Własny katalog stron

Dobry i dokładnie polinkowany katalog stron internetowych to normalna sprawa każdego pozycjonera stron w internecie. Oczywiście trzeba korzystać także z innych dostępnych w internecie katalogów i wrzucać swoje strony gdzie się tylko da.

Jednak gdy poważnie trudnimy się promocją stron i chcemy mieć dobre wyniki to powinniśmy także zrobić jakiś osobisty katalog stron. Od jakiegoś czasu najpopularniejszym i tak właściwie chyba najlepszym skryptem pod taki serwis jest skrypt seokatalog. Istnieje już więcej niż półtorej roku i przez ten czas powstało ponad tysiąc portali opartych właśnie na tym skrypcie. Warto tylko zastanowić się dobrze i przemyśleć strategię zanim zdecydujemy się na założenie własnego spisu stron www. W przypadku gdy zdecydujemy się na otwarty, czyli nie moderowany spis to może się to dla nas skończyć nie ciekawie.

Wyszukiwarki nie tolerują takich stron i bardzo szybko wywalają je ze swojego indeksu lub zakładają tak zwane filtry. Najlepiej mieć taki katalog, który będzie całkowicie moderowany i jednym z najważniejszych kryteriów przy akceptacji stron będzie unikalność i nie powtarzalność tekstu. W tym wypadku można zaryzykować stwierdzenie, że po jakimś czasie będzie to wartościowy i przyjazny dla wyszukiwarek portal, który może być również źródłem małych dochodów. Co prawda nie ma co nastawiać się na jakieś ogromne zyski jednak zawsze dodatkowych parę złotych w miesiącu może nam się przydać.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge