Umwiamy się na randki

Single, które nie chcą spędzać swojego życia samotnie szukają miłości na ciekawe. Jedne dają się swatać koleżankom i rodzinie, inne umawiają się na randki z kolegami czy koleżankami z pracy, a jeszcze inne korzystają z możliwości, jakie daje im sieć i umieszczają swoje anonse w Internecie.

Co chwila powstają nowe portale randkowe, które pośredniczą w spotkaniach między osobami, które poznają się w wirtualnym świecie. W ten sposób zawsze można się dokładniej poznać, zanim dojdzie do randki w rzeczywistości. Ponadto, wcale nie musi do niego dojść, jeśli ktoś z kim rozmawiamy nam się nie spodoba, nie zachęci nas do siebie w wirtualnym świecie. Takie randkowanie daje ekscytujące możliwości. Nie trzeba bowiem ograniczać sie tylko i wyłącznie do takiej wirtualnej formy. Można w tym samym czasie szukać miłości tradycyjnie, poznawać nowych ludzi w sklepie czy lokalu.

Można co więcej zamieścić anonse towarzyskie w czasopismach, chociaż na takie anonse decydują się już tylko nieliczni, zazwyczaj osoby starsze, które nie szukają flirtu w sieci. Jest to dla nich po prostu inne wyjście. Do tego zamiast e-maili dostaje się listy. A nie ma to jak myśli drugiej osoby zapisane własnoręcznie na kartce. Należy pomyśleć o szukaniu bliskości, a nie wyłącznie robieniu kariery, w przeciwnym razie po latach może okazać się, że nie mamy z kim dzielić naszych małych radości i smutków, a co więcej musimy uciekać się właśnie do zamieszczania ogłoszeń towarzyskich w broszurach czy szukania miłości w sieci.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge