Top model

Każda młoda dziewczyna gdy jest mała, śni o tym, żeby stać się znaną twarzą. Zawód modelki jest dość trudny, mimo obrazu, który ukazywany jest w gazetach. Kilka miesięcy temu do naszego kraju trafił telewizyjny show Top Model, który był jednym wielkim konkursem, mającym na celu wyłonienie nowej top modelki.

Miał on pokazać widzom, że z brzydkiego kaczątka może udać się śliczny łabędź. Zyskał dużą widownię, miał na tyle wielką oglądalność, że postanowiono go kontynuować, co oznacza, że widzowie mogą spodziewać się kolejnej edycji. Top Model to przełom, który w różnych krajach miał miejsce wiele lat temu. I choć nasza polska edycja nie była tak spektakularna, to jednak przełamywała swego rodzaju tabu. Kandydatki na modelki bowiem musiały pozować do zdjęć nago, do tego w ekstremalnych scenach. Zadania które wykonywały dziewczyny nie były łatwe, jednakże większość z dziewczyn dała sobie znakomicie radę.

Przychylność widzów okazała się ważniejsza od słów jury, czy nawet samego wyglądu modelki. Główną nagrodę zdobyła dziewczyna, która nie była faworytką w trakcie programu. Stała się nią przypadkowo. Telewidzowie lubią, jak na ich oczach rodzi się nowa modelka. Może dlatego właśnie tego typu show jak Top model cieszą się taką popularnością. Nastolatki, które nie wzięły udziału w przesłuchaniach do pierwszej edycji, już niedługo będą mogły to zrobić. Ciekawe czy będą miały tyle odwagi, żeby zmierzyć się z jury, które jest trudne i nie zawsze przyjemnie obchodzi się z kandydatkami, które marzą o tym, żeby zostać modelkami.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge