Szczecin

Bezustannie musisz wysłuchiwać, że w Szczecinie nic się nie dzieje? Narzekają Ci młodsi i Ci starsi? A Ty wiesz, że dzieje się tyle ciekawych rzeczy, po prostu zawodzi przekaz newsów. Co zrobić, żeby zadowolić tych malkontentów? W jaki sposób pokazać im, że Szczecin jest miejscowością, które nie gaśnie o 22:00?

Po prostu można ich uświadomić, że są w błędnym przekonaniu. Choć najprościej zrobić to z udziałem prasy. Do młodych ludzi trafia teraz najbardziej siec, bowiem bardzo szybko mogą wyszukać niezbędne wiadomości o tym co ma miejsce, kiedy a także gdzie. Najprościej kiedy zebrane są owe informacje na jednej stronie. Stąd na szczecińskim rynku otworzyło się dużo stron o Szczecinie, które skierowane są na potrzeby użytkownika sieci, mają przekaz prosty, nieskomplikowany. Reportaże są pisane prosto, od razu można dowiedzieć się wszystkiego i przyłączyć do konkretnej zdarzenia. A także także użytkownicy mogą włączyć się do pracy redakcji, wysyłać ciekawe newsy, wspomagać zespół redakcyjny nowinkami z życia Szczecina.

Serwis o Szczecinie to tylko przykład tego jak mogą działać media. Ale nie należy jedynie o tym mówić, potrzebne są także inne działania, do których częściej sięgają starsi i wiele billboardów afiszy w miejscach znanych, o co nie dba się niestety odpowiednio w tym mieście. Ogromna szkoda, dlatego, że Szczecin (Biznes.szczecin.pl) ma bezsprzecznie możliwości, który zamiast być odpowiednio spożytkowany, z roku na rok coraz bardziej się marnuje.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge