Sekrety sypialni

Jak przystało na świeżo upieczonego małżonka, zależało mi na możliwie najcichszych materacach. Z moim dotychczasowym modelem nie było to bowiem możliwe, a wręcz przeciwnie, za każdym razem gdy tylko chciałem z żoną zaznać przyjemności, zaczynało się skrzypienie, szeleszczenie oraz masa innych dźwięków, które dawały znać sąsiadom, że coś się dzieje.

Dopiero, gdy postanowiliśmy zainwestować w materace lateksowe, nasze problemy się skończyły. Sprzedawca powiedział nam, że producenci tych modeli zadbali o całkowite zminimalizowanie wszystkich elementów, które mogłyby powodować hałas. Od tej pory dyskrecja w sypialni nabrała zupełnie nowego znaczenia.

Teraz chcemy dokonać inwestycji w materace termoelastyczne, które również cieszą się świetną opinią wśród naszych znajomych. Oczywiście, będą one zamontowane w innym łóżku, ponieważ modele lateksowe spełniają swoją rolę w sypialni należycie. Potem przyjdzie jeszcze czas na materace kieszonkowe i dopiero wówczas będziemy mogli powiedzieć, że wszystkie łóżka w naszym domu są wygodne, ciche i, że ładnie wyglądają.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge