Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Ranking banków i kredytów

Ranking banków i kredytów

- Mar• 17•11

Każdy, kto poszukuje dla siebie lukratywnego kredytu, stosuje z doświadczeń znajomych i czyta różne opinie o bankach i kredytach na stronach internetowych.
Wskazane jest także zwrócić uwagę na ranking banków (Va-bank.pl) i kredytów. Niedawno w sieci pojawił się marcowy ranking kredytów hipotecznych, z którego wynika, że Kredyt Bank opuścił marże na kredyt hipoteczny w złotówkach i w euro,
a BNP Paribas Fortis określił wysokość marży kredytowej dla kredytu hipotecznego 0,79% na pierwsze trzy lata spłaty kredytu. Również inne banki przedłożyły rozliczne mniej lub bardziej atrakcyjne promocje.
I w tym miesiącu okazało się, że najtańszy kredyt hipoteczny świadczy bank BNP Paribas Fortis, którego oprocentowanie autentyczne kredytu wynosi niecałe 5,1%.
Niemniej po trzech latach od spłaty długu stopa będzie już wynosić 1,29%. Są wprawdzie banki, które oferują niższe marże.
Z kolei Eurobank ma kredyt hipoteczny z złotówkach z marżą wynoszącą 1%. Ponadto bank ten nie podejmuje prowizji od udzielenia kredyt, a więc oprocentowanie bieżącego kredytu wynosi 5,55% i jest ono teraz najniższe na naszym rynku.
Lukas Bank też przedstawił ciekawą propozycję promocyjną, która nazywa się „Skracamy drogę do własnego domu” i może warto się jej porządniej przyjrzeć.
Dodatkowo Bank Zachodni WBK przedstawił niską marżę, bo wynoszącą jedynie 0,99% , lecz jednocześnie przedłożył on wysoką prowizję kredytową, która wynosi aż 3,50% siły kredytu.
Tymczasem takie promocje to wiecznie coś, co jest jakimś ulżeniem dla naszego portfela. A przecie kredyty i pożyczki to nie zadanie na kilka tygodni, tylko coś, co będzie nas pętało na kilka lat.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge