Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Przed wizytą u psychologa

Przed wizytą u psychologa

- Kwi• 13•11

Wizyta u psychologa to powód do stresu dla wielu z nas. Mamy problemy z własną psychiką, ale jeszcze większe z nich dotyczą lęków, które się z tym wiążą. Pierwszą rzeczą jaką musimy wiedzieć to fakt, iż psycholog Warszawa może być publiczny lub prywatny. Ten pierwszy jest oczywiście darmowy i zajmuje się między innymi zagadnieniami pedagogicznymi czy też odwykowymi. Główną jego zaletą jest to, że możemy go odwiedzić bez skierowania. Wadą, jak w przypadku każdego lekarza publicznego jest to, iż trzeba czekać określoną ilość czasu na wizytę, ponieważ kolejki są stosunkowo długie.

W gabinetach prywatnych z kolei mamy do czynienia zarówno z działalnością pojedynczych psychologów jak i ze współpracą kilku z nich. Do zalet korzystania zeń należy przede wszystkim fakt bardzo krótki czas czekania na wizytę oraz możliwość dostosowania godziny wizyty do swoich możliwości. Prywatny psycholog Warszawa wymaga jednak opłat co jest wadą w stosunku do wyżej przedstawionej dlań alternatywy. Tylko tak będziemy mieli do dyspozycji najlepsze z usług.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge