Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Pożyczki pozabankowe na święta

Pożyczki pozabankowe na święta

- Gru• 31•10

Już za niedługo Wigilia. Tak, tak, to magiczny i przede wszystkim rodzinny okres. W tym czasie prawie każda, cała rodzina spotyka się przy jednym stole i napawa się czasem świątecznie ze sobą spędzonym… Ale czy tylko? Naturalnie, że nie, ponieważ Boże Narodzenie to także ten okres, kiedy wydajemy znacznie więcej funduszy niż zwykle.

Bo przecież jak co roku trzeba wyprawić wystawną wigilię z dwunastoma potrawami, szczególnie jeśli ma się pokaźną rodzinę lub jeśli zaprasza się teściów czy rodzeństwo do siebie. I wtedy zjawia się problem, skąd znaleźć na to wszystko pieniądze. Można zawsze spróbować pożyczki od rodziny czy znajomych, ale lepiej tego unikać, bo przed świętami każdy ma niemałe potrzeby i nikomu nie uśmiecha się wtedy pożyczać większej sumy pieniędzy.

A jak użyjemy ze świątecznych kredytów to wtedy będziemy pewni, że zaspokoimy elementarne wymagania rodziny i nie zasmucimy kogokolwiek w Boże Narodzenie. Jeśli jednak mamy nie czysto w BIK to możemy spróbować załatwić  pożyczki lub kredyty pozabankowe dlatego, że są one prościej i sprawniej dostępne niż tradycyjne kredyty bankowe.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. Gdzie znajdę pożyczkę na święta napisał(a):

    Jak większość tutaj mam problemy finansowe i jestem zadłużona. Pracuję dopiero od miesiąca i braknie mi na święta pieniędzy. Poszukuję uczciwych chwilówek. Na dwa miesiące przydało by mi się pożyczyć 3000 zł.
    Czy ktoś może polecić mi dobrą firmę pozabankową ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge