Pożyczka na samochód bez zaświadczeń

Wiadomo, że wiele z nas niezbędny jest samochód, ale nie każdego stać, żeby tak ad hoc go sobie zdobyć. Dlatego wtedy można skorzystać z kredytu samochodowego. Banki udzielają takich pożyczek nawet w wypadku braku wpłaty własnej a okres spłaty jest długi, a więc nie obarcza zbyt naszego domowego portfela.

Dodatkowo kredyty samochodowe udzielane są na zakup różnych pojazdów, a mianowicie samochodów osobowych i ciężarowych, kamperów, przyczep kempingowych, motorów i skuterów a także innych pojazdów, jeżeli bank je zaakceptuje, czyli łodzi, jachtów bądź żaglówek. Kredyty samochodowe mogą być przyznane zarówno za zakup pojazdu nowego, jak i od osoby prywatnej, z komisu czy na samochód kupowany za granicą. Niekiedy może być też tak, że suma kredytu sfinansuje nam nie tylko całkowity koszt samochodu, ale także polisy AC i OC. A ponieważ nowe samochody są dość drogie, taki kredyt może opiewać na nawet trzysta tysięcy złotych a okres jego spłaty to często dziesięć lat. Choć jasne jest, że nie ma przeciwwskazań, aby zaciągnąć mniejszą sumę i szybciej samochód spłacić. Dobrym elementem tego kredytu jest to, że zdolność kredytowa jest tutaj przyznawana prościej niż w przypadku kredytów mieszkaniowych i nie ma tylu ograniczeń do spełnienia.

Ale bank musi mieć też zabezpieczenie, więc w przypadku kredytu samochodowego będzie to auto. Jeśli nie spłacimy kredytu to bank zajmie samochód lub nastąpi cesja praw z tytułu umowy ubezpieczenia AC pojazdu na rzecz banku albo depozyt karty samochodu. Mogą też być zapisane jakieś inne indywidualne metody zabezpieczeń. Często obecnie jednak poszukiwana przez wiele osób jest pożyczka prywatna bez zaświadczeń o dochodach jaką można otrzymać od prywatnych inwestorów.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge