Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Porady > Pomoc w uzyskaniu pożyczki pod zastaw – Szczecin

Pomoc w uzyskaniu pożyczki pod zastaw – Szczecin

- Lut• 21•13

Tak się składa, że ostatnio dwóch moich znajomych straciło pracę z powodu redukcji etatów i wpadło tymczasowo w kłopoty finansowe. Ponieważ od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem stron i wykonywałem zlecenia dla pośredników finansowych mogłem pomóc im w znalezieniu źródeł finansowania. Mogę też tą wiedzą podzielić się także z Wami.

zastawJeżeli mieszkacie w Szczecinie, także borykacie się z problemami braku pieniędzy i szukacie uczciwego miejsca na wzięcie pożyczki to mogę polecić wam firmę BANKNET (www.banknet.pl). Dlaczego akurat tę firmę ? Odpowiem krótko : znają się na rzeczy. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje, to znajdą mu odpowiedni produkt.

Wspomniane wcześniej osoby potrzebowały na rozkręcenie firmy pożyczki pod zastaw mieszkania. Na 6 miesięcy wzięli 40 000 zł. Wszystko to dzięki prywatnym inwestorom udzielającym pożyczek. Bardzo podobnie ma się sytuacja z chwilówkami. Ktoś, kto potrzebuje na krótki okres czasu ( do 30 dni ) pożyczyć sumę maksymalnie 1500 zł, to również taką pożyczkę dostanie dzięki BANKNET.

Najciekawszą opcją w prywatnych pożyczkach pod zastaw nieruchomości jest to, że wszelkie procedury są maksymalnie uproszczone i ograniczają się jedynie do podpisania jasnej umowy w kancelarii notarialnej. Nie sprawdzane są rejestry takie jak Krajowy Rejestr Długów (KRD),  Biuro Informacji Kredytowej (BIK), czy ERIF. W związku z tym osoby zadłużone mogą spokojnie ubiegać się o pożyczkę. Ponieważ nie wymagane są także zaświadczenia o dochodach, to nie trzeba martwić się czymś takim jak zdolność kredytowa. Jedynym warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie nieruchomości – mieszkania, domu lub ziemi. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i wymaga rozpatrzenia maksymalnej wartości kredytu jaki może być przyznany pod konkretne zabezpieczenie.

Poniżej będę zamieszczał różne firmy oferujące pomoc w finansowaniu różnych przedsięwzięć :

firma oferująca pożyczki pod zastaw mieszkań w Szczecinie

– firma oferująca pożyczki pod zastaw samochodów

 

Jeśli znacie jakieś przedsiębiorstwa Szczecińskie działające w branży finansowej, które można śmiało polecić, to piszcie do  mnie.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze

 1. Ludek napisał(a):

  Przydało by się gdybyście podawali od razu przykładowe oprocentowanie i koszty uzyskania takiej pożyczki. Często jest tak, że takie oferty zalatują lichwą. Sam od dość dawna szukam pożyczki i póki co nie znalazłem oferty jaka by była pod każdym względem do skorzystania. Albo umowa jest niesprawiedliwa, albo właśnie koszty nie do zaakceptowania.

 2. Szczeciniak napisał(a):

  Także jestem zainteresowany wzięciem pożyczki. Potrzebuję 40000 zł na 24 miesiące do oddania na raty. Mam do dyspozycji mieszkanie własnościowe i mogę dać je pod zastaw. Szukam bezpiecznej firmy, której można zaufać. Tyle ostatnio się czyta o oszustwach przy takich pożyczkach.
  Proszę o więcej szczegółów ile wynoszą całkowite koszty. Czy można wcześniej zapoznać się z umową ?

 3. Maślak napisał(a):

  Czy ktoś mógłby potwierdzić rzetelność tej firmy oferującej pożyczki pod zastaw mieszkań ? Jestem w wielkiej potrzebie. Boję się tylko dawać komuś w zastaw mojego jedynego majątku. Zamieram spłacić w terminie pożyczkę i chciałbym dalej mieć mieszkanie.
  Tyle się ostatnio słyszy o oszustwach w tym zakresie.

 4. Admin napisał(a):

  Pożyczka pod zastaw mieszkania własnościowego powinna odbywać się na jasnych i czytelnych zasadach. Tutaj dużą rolę odgrywa notariusz. On powinien zwrócić uwagę na ewentualnie podejrzane zapisy w umowie. Niestety w przypadku oszustów, to oni mają swojego notariusza, który akceptuje każdy zapis w umowie, nawet jeśli on jawnie odstaje od praworządności.

  Jeśli chcesz być bardziej pewny, to udajcie się z podpisaniem umowy do wybranego przez Ciebie notariusza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge