Pomoc w uzyskaniu pożyczki pod zastaw – Szczecin

Tak się składa, że ostatnio dwóch moich znajomych straciło pracę z powodu redukcji etatów i wpadło tymczasowo w kłopoty finansowe. Ponieważ od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem stron i wykonywałem zlecenia dla pośredników finansowych mogłem pomóc im w znalezieniu źródeł finansowania. Mogę też tą wiedzą podzielić się także z Wami.

zastawJeżeli mieszkacie w Szczecinie, także borykacie się z problemami braku pieniędzy i szukacie uczciwego miejsca na wzięcie pożyczki to mogę polecić wam firmę BANKNET (www.banknet.pl). Dlaczego akurat tę firmę ? Odpowiem krótko : znają się na rzeczy. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje, to znajdą mu odpowiedni produkt.

Wspomniane wcześniej osoby potrzebowały na rozkręcenie firmy pożyczki pod zastaw mieszkania. Na 6 miesięcy wzięli 40 000 zł. Wszystko to dzięki prywatnym inwestorom udzielającym pożyczek. Bardzo podobnie ma się sytuacja z chwilówkami. Ktoś, kto potrzebuje na krótki okres czasu ( do 30 dni ) pożyczyć sumę maksymalnie 1500 zł, to również taką pożyczkę dostanie dzięki BANKNET.

Najciekawszą opcją w prywatnych pożyczkach pod zastaw nieruchomości jest to, że wszelkie procedury są maksymalnie uproszczone i ograniczają się jedynie do podpisania jasnej umowy w kancelarii notarialnej. Nie sprawdzane są rejestry takie jak Krajowy Rejestr Długów (KRD),  Biuro Informacji Kredytowej (BIK), czy ERIF. W związku z tym osoby zadłużone mogą spokojnie ubiegać się o pożyczkę. Ponieważ nie wymagane są także zaświadczenia o dochodach, to nie trzeba martwić się czymś takim jak zdolność kredytowa. Jedynym warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie nieruchomości – mieszkania, domu lub ziemi. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i wymaga rozpatrzenia maksymalnej wartości kredytu jaki może być przyznany pod konkretne zabezpieczenie.

Poniżej będę zamieszczał różne firmy oferujące pomoc w finansowaniu różnych przedsięwzięć :

firma oferująca pożyczki pod zastaw mieszkań w Szczecinie

– firma oferująca pożyczki pod zastaw samochodów

 

Jeśli znacie jakieś przedsiębiorstwa Szczecińskie działające w branży finansowej, które można śmiało polecić, to piszcie do  mnie.

4 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge