Podrywanie to rozrywka

W przytłaczającej części mężczyzn, ale też i dziewczyn nie jest szczerych co do chłopaka, która im się podoba. Postanawiają więc angażować się tym samym co ta osoba, co więcej gorsze niejednokrotnie momentów zdarza się tak, że odmieniają swoje pasje albo nieraz całe hobby odmieniają do tej znajomych.

Cała rzecz jest niestety w tym, że w takiej chwili ściemniasz do samego siebie i tą drugą osobę. Po prostu nie jesteś z przyjaciółką szczery dostosowując na siłę w kogoś, jakim nie jesteś i kim nie lubisz być. Z czasem to jasna sprawa wyjdzie, kiedy już będziesz rozczarowany i oboje niestety ale pożałujecie bezsensownie straconego czasu i energii.

Nie zrozum, mnie źle. Bywa też tak czasami, że wypróbowanie poznania z powodu laski sprawia, że ludzie mają się na lepsze w tym jak poderwac dziewczyne. Cała masa typów zaczyna dobrze się ubierać i dbać o wygląd, kiedy widzą laseczkę i to jest właściwe zachowanie.

Kilkukrotnie robiłem nietypowe rzeczy, które nie były w zestawie moich ulubionych zajęć i nie może to być niewłaściwego. Wynajdowałem nietypowe dla mnie programy, żeby móc o czym z nią rozmawiać i wyszło mi to na dobre.

Rozwój postęp to charakterystyczna cecha gościa i nie ma zbyt dużo błędnego w tym, że teraz uczysz się o stosunkach między kobietą a facetem. Nie sądzę, żeby to było złe w tym, że zaczynasz rozumieć jak funkcjonuje dziewczęca psychika, bo to Cię rozwija i sprawia, że twoje życie będzie lepsze i łatwiejsze. Nie ma w tym nic głupiego ani kłamliwego.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge