O prezentach dla kobiet

Istnieje kilka zasad, które determinują sposób kupowania prezentów dla naszych żon, przyjaciółek i innych kobiet w naszym życiu. Jest to sprawa nader delikatna i warto pamiętać o tym, że każde niepowodzenie można przypłacić bardzo niekomfortową sytuacją. Sytuacja utrudnia się o tyle, że my, mężczyźni mamy sporo problemów w związku z odgadnięciem oczekiwań kobiet. Czasami wydaje się nam więc, że dany prezent będzie spełniał je wręcz idealnie podczas gdy tak naprawdę będzie on najgorszym z możliwych wyborów.

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że tak naprawdę nie liczą się intencje tylko jakość zakupu. Sam fakt zdobycia się na zainwestowanie w upominek jest tylko pierwszym krokiem w stronę zadowolenia, ale jeszcze nie oznacza zrealizowania oczekiwanych efektów. Płeć żeńska ma skonkretyzowane oczekiwania i mężczyźni muszą im sprostać. Po drugie warto pamiętać o kupowaniu prezentów z odpowiedniej półki cenowej. Akurat w tej branży koszt kupna konkretnego produktu wielokrotnie przekłada się na jego jakość.

Nie chodzi tu oczywiście o kupowanie produktów najdroższych, ale o kupowanie produktów, które na tle konkurencyjnych będą wypadać co najmniej dobrze. Wielu mężczyzn jest przekonanych, iż najlepszą drogą do zadowolenia jest zaskoczenie. Ten tok myślenia jest jednak prawidłowy tylko wówczas gdy kupujemy rzecz niedrogą, bowiem jeśli chcemy kupić coś wybranego w sposób staranny i kosztującego stosunkowo sporo, musimy to skonsultować z partnerką. Prezent dla kobiety to sprawa nader delikatna i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierzemy coś niezgodnego z jej wymogami.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge