Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Bez kategorii > Niezwykle popularne animacje

Niezwykle popularne animacje

- Sty• 04•11

Filmy animowane cieszą się ciągle popularnością. W ogóle nie trzeba być młodym, żeby kochać oglądać kreskówki. Kto jest zdania, że animacje są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla małych odbiorców? Mają pojęcie o tym doskonale producenci kreskówek, którzy niekiedy nakręcają film przede wszystkim o widzach starszych.

Można wyliczyć dziesiątki bajek (Lodynakiju.pl), w których oryginalną retorykę poznają tylko wiekowi widzowie, podczas gdy młodsi będą patrzeć postaciami czy grafiką, a nie konwersacjami między postaciami. Dziś wraca się do bajek, które dawniej oglądało się na kiedy robiło się ciemno. Takich, które były dość interesujące i niosły ze sobą morał. Nie musiały być wcale skomplikowane, żeby mali widzowie je pokochały i radowały się zawsze na myśl, że powtórnie zobaczą swoich najwspanialszych bohaterów. Animacje to coś z czego się nie wyrasta. Bynajmniej nie wszyscy.

Fani animacji sądzą, że nie ma czegoś takiego jak ograniczenia wiekowe. Każdy z nas ma przecież trochę dziecka w sobie. Kreskówki są dziś kręcone w coraz to lepszej technice. Coraz częściej w 3D, żeby każdy widz mógł poczuć się jak uczestnik owych wydarzeń. Maleństwa cieszą się z owej opcji tak samo jak ich rodzice, którzy z roku na rok widzą ogromny rozwój techniki, jaki ma miejsce filmach animowanych. Nie każdemu on pasuje, chociaż większość ludzi docenia go.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge