Niezwykle popularne animacje

Filmy animowane cieszą się ciągle popularnością. W ogóle nie trzeba być młodym, żeby kochać oglądać kreskówki. Kto jest zdania, że animacje są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla małych odbiorców? Mają pojęcie o tym doskonale producenci kreskówek, którzy niekiedy nakręcają film przede wszystkim o widzach starszych.

Można wyliczyć dziesiątki bajek (Lodynakiju.pl), w których oryginalną retorykę poznają tylko wiekowi widzowie, podczas gdy młodsi będą patrzeć postaciami czy grafiką, a nie konwersacjami między postaciami. Dziś wraca się do bajek, które dawniej oglądało się na kiedy robiło się ciemno. Takich, które były dość interesujące i niosły ze sobą morał. Nie musiały być wcale skomplikowane, żeby mali widzowie je pokochały i radowały się zawsze na myśl, że powtórnie zobaczą swoich najwspanialszych bohaterów. Animacje to coś z czego się nie wyrasta. Bynajmniej nie wszyscy.

Fani animacji sądzą, że nie ma czegoś takiego jak ograniczenia wiekowe. Każdy z nas ma przecież trochę dziecka w sobie. Kreskówki są dziś kręcone w coraz to lepszej technice. Coraz częściej w 3D, żeby każdy widz mógł poczuć się jak uczestnik owych wydarzeń. Maleństwa cieszą się z owej opcji tak samo jak ich rodzice, którzy z roku na rok widzą ogromny rozwój techniki, jaki ma miejsce filmach animowanych. Nie każdemu on pasuje, chociaż większość ludzi docenia go.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge