Nie daj się kryzysowi

Prowadzenie firmy w kryzysie niestety nie należy do łatwych zadań, ale nie można się poddawać. Kryzys się na pewno w końcu zakończy, a firmy, które go przetrwają mogą mieć później o wiele łatwiej. Aby przetrwać na rynku zdecydowanie trzeba w siebie inwestować choć dzisiaj może być to bardzo trudne. Najgorszym jednak co można zrobić to wziąć kredyt gotówkowy na firmę. To kosztuje ogromne pieniądze i może nas zrujnować, tym bardziej, że nie jesteśmy pewni tego co będzie jutro czy za miesiąc. Chcąc unowocześnić swoją firmę na pewno trzeba inwestować we flotę pojazdów oraz sprzęt. Jak to zrobić bez kredytu, kiedy chcemy mieć na przykład nowoczesne samochody w swojej firmie? Najlepiej wybrać leasing samochodowy.

Przy uproszczonej procedurze leasingu wystarczy nam jedynie dowód osobisty oraz wpis do KRS. Tak niewiele potrzeba, aby tanio korzystać w swojej firmie z nowoczesnej floty aut i innego sprzętu specjalistycznego. Leasing samochodowy jest tani z kilku względów. Po pierwsze niewielka jest wpłata własna. Zwykle to tylko kilka procent wartości tego co chcemy leasingować. Okres leasingu może być bardzo długi co pomniejsza wysokość rat. Z kolei auta nowe są oferowane przez firmy leasingowe w atrakcyjnej cenie. Kupują je hurtowo, a więc korzystając z wysokich rabatów. Jeśli sami kupimy nowe auto w salonie to na pewno zapłacimy za nie więcej. Leasing samochodowy daje nam także możliwość odliczania podatku VAT co nie jest możliwe w przypadku kredytu. Ponownie płacimy więc za wszystko mniej. Jeśli umowa leasingu obejmuje taką możliwość to spłacając samochody w końcu staną się one naszą własnością. Jeśli zdecydujemy się na nową umowę leasingu to na pewno dostaniemy kolejną ciekawą zniżkę.

W skrócie więc leasing samochodowy jest wręcz idealny na czas kryzysu, kiedy trzeba się nadal rozwijać i chce się to zrobić jak najmniejszym kosztem. Nie ma zbyt wielu formalności. Wszystko jest łatwe, szybkie i wygodne, a sama umowa na leasing naprawdę jest bardzo przejrzysta. To oferta godna polecenia tak niewielkim jak i tym największym firmom.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge