Kredyty gotówkowe online

Kluczowym zarzewiem dochodów i bogactwa banków, są kredyty, które banki oferują swoim klientom. Same kredyty online gotówkowe są produktami, które teoretycznie można wyłożyć na obojętnie jaki cel, lecz często jest tak, że przy braniu kredytów albo pożyczek musimy określić, na jaki cel pieniądze zostaną przeznaczone.

Nade wszystko w wypadku gdy pragniemy zaciągnąć kredyt na wiekszą kwotę, gdyż wówczas bywa, że bank zabezpiecza się w ten sposób, że np. mieszkanie czy fura, które są zainkasowane na kredyt, są zastawem czy poręczeniem spłaty długu. Jednakże to, co jest najgorsze w kredytach to oprocentowanie. Choć aktualnie na szczęście istnieje prawo, która zabrania narzucania zbyt wysokiego oprocentowania kredytów, czyli nie może ono przewyższyć 20 %, to i tak jest to sporo. Średnia oprocentowania wszystkich kredytów bankowych to aktualnie 15,7 procenta. I choć w wielu spotach reklamowych banki dowodzą, że posiadają intratne i niskie oprocentowanie, to w rzeczywistości ani trochę tak nie jest. W dodatku dołączają do tego różne pozostałe należności. I jeszcze pojawia się taka rzecz jak oprocentowanie stałe oraz zmienne.

Oprocentowanie stałe jest bezpieczniejsze, dlatego że kredytobiorca dostaje porękę, że nie zacznie spłacać większych stawek. Aczkolwiek takie oprocentowanie udzielane jest z reguły przy krótkookresowych pożyczkach (Moneta.net.pl), czyli tych, które wypada spłacić do jednego roku. Przy kredytach zaciąganych na długi czas jest ewentualność, że stopy procentowe będą niższe, albowiem inflacja będzie niska albo NBP obniży stopy procentowe, aczkolwiek może się także zdarzyć odwrotna sytuacja.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge