Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Kredyty bez zaświadczeń

Kredyty bez zaświadczeń

- Sty• 08•11

Jeżeli poszukujesz nie drogiego kredytu, w którym nie będziesz musiał przedstawiać w banku żadnych zaświadczeń, gdyż zdajesz sobie sprawę, że nie masz zbyt odpowiedniej zdolności kredytowej z różnych przyczyn, zatem powinieneś wiedzieć co to są kredyty bez zaświadczeń.

Wspomniane pożyczki są zasadniczo przyznawane na dowód i potrzebne jest do tego pokazanie świadectwo o zarobkach.
Kredyty bez zaświadczeń skierowane są dla klientów, którzy zawsze terminowo spłacali swoje raty a teraz nie mogą dostać zaświadczeń o dochodach. Dodatkowo te kredyty mogą wziąć wszyscy, czyli emeryci, renciści oraz ludzie niezarabiający zbyt wiele.

Dzięki nim nie trzeba się martwić nad tym, jak to z miesięcznej pensji opłacić prezenty świąteczne, wyjazd dzieci czy prezent na wesele wnuczki. Takie pożyczki bez zaświadczeń nie są jednak zbyt duże i można je stosunkowo łatwo spłacić. Miejmy na uwadze jednak, że kredyty bez zaświadczeń (Kredytol.pl) mogą być trochę droższe niż klasyczne pożyczki ponieważ są łatwiej dostępne.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge