Kredyty bankowe na święta

Wigilia wkrótce. Zdajemy sobie sprawę, że jest to nie tylko magiczny i ciepły czas, ale także ten okres w roku, kiedy jesteśmy zmuszeni nadwyrężyć nasz rodzinny portfel. Tak, wydatki na święta są nieuniknione. Musimy się bowiem liczyć ze bożonarodzeniową kolacją, na którą przyjdzie połowa naszej rodziny, więc nie możemy ich ugaszczać przy stole, na którym znajduje się mniej niż dwanaście pozycji.

Do tego dochodzi jeszcze sprawa darów świątecznych, świerku a co za tym idzie ozdób choinkowych, lampek świątecznych, stroików czy odświętnych kostiumów. Można próbować oszczędzać cały rok niedużą kwotę ze naszej wypłaty lub chociaż od września czy sierpnia, bo wiadomo też, że sporo funduszy wydajemy podczas wakacji na podróże czy wycieczki dla dzieci.

Ale jest też drugie wyjście. To właśnie przed świętami wiele banków wprowadza do swojej oferty pożyczki na święta czy świąteczne kredyty bez bik (Bankii.pl) na święta. Są one chyba niżej oprocentowane i nie trzeba spełniać zbyt wysokich warunków, aby je uzyskać. Wystarczy przejść się do banku ze swoim dowodem osobistym i podać kwotę, jaką chcemy otrzymać. Oczywiście nie może być ona zbytnio zawyżona, ponieważ takie kredyty na święta mają swoje ograniczenia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge