Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Konsekwencje spania na złym łóżku

Konsekwencje spania na złym łóżku

- Lis• 28•11

Kiedy moi znajomi twierdzili, iż spanie na moim łóżku przyczyni się do pogorszenia mojego stanu zdrowia, absolutnie się z nimi zgodzić nie chciałem. Dla mnie oczywistym było, że skoro przyzwyczaiłem się do spania na nim, nie ma potrzeby, aby dokonywać kolejnej inwestycji. Poza tym, zawsze wydawało mi się, że łóżka dębowe to niezwykle droga inwestycja, na którą mnie zwyczajnie nie stać. Niemniej, powyższe przeświadczenia, po konfrontacji z rzeczywistością, okazały się po prostu błędne.

Po pierwsze, kupno łóżka było w moim przypadku niezbędne, bo wystąpiły u mnie bóle kręgosłupa, poczucie ciągłego zmęczenia oraz ogólnie, braki w koncentracji. Po drugie, miałem przyjemność przespać się na innym łóżku, co spowodowało, iż odczułem naprawdę dużą różnicę pomiędzy tym modelem, a tym, który posiadam w domu. Po trzecie wreszcie, znalazłem ofertę, w której za łóżko dębowe, materac i stelaże płaciło się naprawdę mało. Kombinacja tych trzech aspektów sprawiła, że dokonałem tej inwestycji we własnym zakresie i teraz, z perspektywy czasu, widzę wyraźną poprawę.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge