Konkursy

Jakie konkursy są najbardziej popłatne? Bezsprzecznie gratisowe konkursy i te, które wygrywamy albo przynajmniej mamy ogromną szansę wygrać. Im mniej jednostek o nim wie, tym jest oczywiście większa szansa na zwycięstwo.
Bodajże jeden z największych polskich dzienników, który poza ogólnopolskim wydaniem ma również bonus terenowy, w którym co piątek ogłaszane są wybrane konkursy w internecie gdzie można coś wygrać. Osoby, które jako pierwsze wystosują smsa pod podany numer telefonu wygrywają bilety: do kina, do teatru, na występ czy w jakieś inne kulturalne miejsce. Uważam, że to trafny pomysł, bo pozwala szerzyć w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się otrzyma to za nieduże pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z kimś do kina czy teatru.
Także rozmaite stacje radiowe robią co jakiś czas bezpłatne turnieje. Wystarczy przedzwonić pod podany numer i czasami nie musieć nawet odpowiadać na zapytanie, aby dostać markowe pachnidło, wieczerzę w ekskluzywnej restauracji czy bilet wstępu na drogą imprezę w popularnym klubie.
Raz udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Wprawdzie trzeba było trochę poszukać w internecie, aby odszukać odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej była ogromna. Nigdy potem już mi się nie udało powtórzyć tego małego sukcesu.
Ale w którejś rozgłośni radiowej również coś wygrałam. Co prawda to koleżanka mi napisała smsem dobrą odpowiedź i powiedziała, żebym zadzwoniła, bo ona już zużyła swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy.
Także bezpłatne turnieje internetowe mogą nam zezwolić zyskać fajne nagrody. Jeżeli nadanie maila jest gratisowe lub sms konkursowy malutko kosztuje, może warto wziąć udział. W końcu ktoś zawsze wygrywa te nagrody – dlaczego nie my ?

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge