Felix, Net i Nika świetną propozycją dla dzieci

Nie da się ukryć, że w dobie dzisiejszych czasów, które są zdominowane przez nowoczesne technologie w postaci sieci internetowej czy też bardzo rozwiniętej sieci telewizyjnej, przemysł literacki po prostu zanika. Wobec tego, coraz trudniej jest znaleźć świetną propozycję dla naszych dzieci tudzież dla nas samych, a to zaś przekłada się na coraz większe trudności w kwestii zachęcenia ich do przeczytania tychże.

Na szczęście jednak, pojawia się jeszcze całkiem sporo dzieł, które potrafią zachęcić innych do czytania i które rzeczywiście powinny być przeczytane. Jednym z takowych jest książka Felix, Net i Nika oraz Świat Zero, która wchodzi w skład całego cyklu opowieści o trzech tytułowych bohaterach, którzy chodzą do pewnego gimnazjum w Warszawie i doświadczają naprawdę różnych przygód. Może to zabrzmieć nieco standardowo, ale jest to książka z gatunku science fiction, więc można liczyć na masę różnych atrakcji.

Felix, Net i Nika oraz Świat Zero to dzieło pana Rafała Kosika, który jest właśnie jednym z tych autorów, jacy sprawiają, że zupełnie inaczej można spojrzeć na dzisiejszą literaturę. Warto takich ludzi wspierać, bo może się okazać, że bez nich nie będzie szans na rozwój takich właśnie dziedzin. Zresztą, recenzenci bardzo chwalą tę i wszystkie inne propozycje pana Rafała, więc my, zainteresowani czytelnictwem, powinniśmy po prostu poń sięgnąć i przekonać się, że prawdą jest, iż to właśnie takie lektury powinny być dziś wybierane przez najmłodszych czytelników, ale i nie tylko. W końcu każdy z nas może się przecież cofnąć nieco do dzieciństwa i poczytać takie właśnie książki, nieprawdaż?

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge