Darmowe oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie komputerowe jest podstawą do funkcjonowania dzisiejszych firm, dlatego też, jeśli ktoś takową posiada i nie posiada oprogramowania, musi liczyć się z tym, że ciężko mu będzie zrealizować podstawowe zadania, jakie przed nim będą stały. Niestety, wszyscy wiemy, że aplikacje pokroju Office kosztują i to niemało. Co więc zrobić, gdy nie będzie się posiadać pieniędzy na dokonanie takiej inwestycji? Owszem, można ściągnąć piracką wersję, ale jest to łamanie prawa, podlegające karze. Co więcej, przeprowadzane są specjalne kontrole, które mają na celu wykryć, czy dane przedsiębiorstwo korzysta z odpowiednich programów czy może nie, a to zaś może zepsuć wizerunek firmy.

Jest jednak alternatywa, która zapewni to, że każda działalność będzie mogła korzystać z potrzebnego oprogramowania i to za darmo. Może to mieć więc zbawienny wpływ dla naszej jednostki, tym bardziej, że dostępność tej alternatywy jest bardzo duża. O czym mowa? A no o usłudze google docs, która jest bardzo funkcjonalna, bo pozwala korzystać z każdego miejsca na świecie.

W ten oto sposób, właściwie zawsze będziemy mieli dostęp do naszych dokumentów, bo wystarczy tylko podpięcie się do sieci internetowej. Dla firmy, którą musimy kontrolować przez cały czas, jest to więc bardzo przydatne, tym bardziej, że i dokumenty można przechowywać w sieci, więc nigdzie ich nie zgubimy. Zanim jednak zainteresujemy się czymś takim, warto rozeznać się co do tego, czy księgowość internetowa, z którą współpracujemy, nie zapewnia takowych usług, bo to ułatwi nam jeszcze bardziej.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge