Polska blogosfera - wiadomości, opinie. > Informacje > Charakterystyka Nice Robo 500

Charakterystyka Nice Robo 500

- Lip• 13•11

Nice Robo 500 jest zestawem napędowym do wjazdowych bram przesuwnych. Dzięki niemu możliwe będzie automatyczne otworzenie wjazdu znajdującego się chociażby na terenie naszej posesji. Czym Nice Robo 500 się charakteryzuje i co go wyróżnia od konkurencyjnych produktów tego typu? Jedną z podstawowych jego cech jest to, że siłownik udostępniony w tymże zestawie może udźwignąć maksymalnie ciężar pięciuset kilogramów. Owy siłownik posiada także specjalistyczną centralę sterującą ROA37, która jest zamontowana wewnątrz. W skład zestawu wchodzi także radioodbiornik o uniwersalnym charakterze. Jest on kompatybilny z tak zwaną płytą elektroniczną i gwarantuje możliwość zaprogramowania pilotów różnego typu. Jeśli chodzi jeszcze o owy siłownik, cechuje się on łatwością i szybkością montażu, odpor nością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpor nością na długotrwałą eksploatację. Poza tym siłownik w Nice Robo 500 jest doceniany ze względu na niezawodność, ładny wygląd i ogólną solidność wykonania.

Jeśli chodzi o tak zwaną przekładnię ślimakową, do jej pracy zastosowano brąz oraz stal. Ma to efekt przede wszystkim w znacznie dłuższej żywotności tegoż urządzenia oraz w zminimalizowaniu dźwięków jakie podczas jego eksploatacji się tworzą. Nice Robo 500 jest także usprawniany specjalistycznymi fotokomórkami. Im więcej ich linii tym bardziej przesuwy będą zabezpieczone.

Jak więc widać, inwestując w taki zestaw, otrzymamy najwyższą jakość. W połączeniu z jego niską ceną można stwierdzić, iż jest to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji w branży automatyki do bram. Wszyscy ci, którzy w Nice Robo 500 zainwestowali jednoznacznie stwierdzają, iż ich życie stało się prostsze. To prawda, bowiem tak wysokiej klasy automatyka do bram zapewnia właśnie olbrzymi komfort, który doceniany jest przez coraz większe grono klienteli. Chciałbyś do takowej należeć? Nie zwlekaj więc z dokonaniem właściwych inwestycji na tej płaszczyźnie. Produkty takie jak ten wyżej opisany są udostępnione w sieci internetowej, dlatego też nikt nie powinien mieć problemów z ich znalezieniem. Sklepy z automatyką do bram pojawiają się w naszym kraju coraz liczniej, a to z kolei zwiększa opłacalność inwestycji powiązanej z ich konkurowaniem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. Polecam ten napęd do bram napisał(a):

    W sumie powiem krótko – polecam to urządzenie. Najlepiej jednak wziąć kogoś fachowego do zamontowania, żeby wszystko idealnie grało.
    W prawdzie używam jeszcze krótko bo 6 miesięcy, ale działa idealnie, bez żadnych zacięć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge